Odměňujeme naše fanoušky Facebooku!

Odměňujeme naše fanoušky Facebooku!

Každý měsíc nově soutěžíme na Facebooku naší prodejny o zajímavé ceny. Dej lake našemu profilu @BarvyJablonec a vyhraj!

Pro příznivce sociální sítě Facebook máme dobrou zprávu. Od března 2018 pro Vás budeme měsíčně připravovat zajímavé soutěže o hodnotné ceny.

Už na konci března vylosujeme ze všech stávajících i nových fanoušků našeho profilu BARVY Jablonec dva výherce dárkových poukazů v hodnotě 500,- a 1000,- Kč. Stačí být mezi přáteli našeho facebookového profilu BARVY JABLONEC a minimálně jednou měsíčně sdílet, lajkovat nebo být aktivní u našich příspěvků a hned jsi ve slosování!

Soutěž na Facebooku

Výherci budou vylosováni a zveřejněni na našem facebookovém profilu první dubnový den. Zároveň je prostřednictvím zprávy Facebooku zkontaktujeme. Po ověření totožnosti jim přímo na prodejně předáme dárkový poukaz, který mohou ihned využít k nákupu v naší prodejně.

Pravidla: Soutěže se můžou zúčastnit osoby starší 18 let, žijící v ČR. Soutěž není žádným způsobem sponzorována společností Facebook a nijak s touto společností nesouvisí.     

Buďte součástí našich přátel na Facebooku. Už Vám neuteče žádná naše novinka, nepřijdete o akční zboží, jako první dostanete informaci o pořádaní Black Friday, budete moci soutěžit a vyhrát mnoho zajímavých cen!  

28.02.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Střechy
Navštivte nás na facebooku