Připravujeme dřevo na sezónu

Připravujeme dřevo na sezónu

Ač se zpožděním, přeci se nám hlásí o slovo jarní počasí. Po celý duben jsme si pro Vás připravili zvýhodněné ceny pro ošetřování dřeva!

V akční nabídce najdete za poslední cenu před brzkým zdražením všechny druhy nátěru LUXOL! Za balení 2,5 – 3 L zaplatíte jen 399,- Kč, přijďte si vybrat Váš odstín!

Luxol je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. LUXOL za 399,- KčNová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem. Nátěr neomezuje dýchání dřeva a díky sníženému obsahu VOC je také šetrnější k životnímu prostředí. Luxol je vhodný pro nátěry všech stavebních součástí nebo dřevěných konstrukcí jako jsou ploty, dveře, pergoly, zahradní nábytek, obklady domů, okenice, chaty, chalupy a jiné dřevěné konstrukce v exteriéru. Lazura je vhodná také pro natírání v interiéru, protože má minimální zápach a rychleji schne.

 

OSMO terasový olej - 20% zdarma!OSMO terasové oleje na dřevo jsou vysoce kvalitní nátěry na dřevo na bázi přírodních olejů pro veškeré dřevo ve vnějších prostorách. Polomatné, s otevřenými póry, nechávají dřevo dýchat a snižují bobtnání a smršťování. Odpuzují vodu, jsou mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Neodprýskávají, nepraskají a neodlupují se. Bez obrušování jednoduše přetřít, není třeba žádný základní nátěr. Lze je snadno roztírat bez znatelných okrajů. Během natírání nezasychají. Využití najdou především na dřevěné terasy a zahradní nábytek apod. z modřínu, Thermo-dřeva, bangkirai, massaranduby a ostatního ušlechtilého dřeva, které mají být chráněny před znečištěním a vlhkostí. Vzhled dřeva je tak oživen a dřevo je chráněno před vysycháním a „ zašlým“ povrchem dřeva.

OSMO Terasové oleje poskytují na základě pigmentace ochranu před UV zářením. Využijte aktuální akci OSMO, kde dostanete 3L balení terasového oleje modřín za cenu 2,5 L balení, 20% tak dostanete po celý duben zcela ZDARMA! K mání je však celá řada vysoko hodnocených výrobků značky OSMO, prostudujte náš leták nebo přijďte vybírat rovnou k nám na prodejnu, kde Vám náš kolektiv mile rád poradí a pomůže s výběrem.

29.03.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku