Vánoční soutěž o zajímavé ceny

Také v letošním adventním čase jsme si pro Vás připravili Vánoční soutěž ve spolupráci se zpravodajským portálem Naše Jablonecko. Za zodpovězení jedné otázky se můžete dostat o slosování o tři zajímavé ceny.

Vánoční soutěž - BARVY JABLONEC

>>>   CHCI SOUTĚŽIT   <<<

Soutěž probíhá až do 17.12. 2017, soutěžní otázku a správnou odpověď je potřeba vyplnit na www.nasejablonecko.cz. Po ukončení soutěže vylosujeme ze správných odpovědí tři šťastné výherce, kteří si v našem obchodě následně vyzvednou tyto ceny.

1. cena – Obří balení 25 kg malířské barvy HET Klasik

Soutěž HET Klasik 25 kgHET Klasik je otěruvzdorný malířský nátěr a interiérová disperzní vysoce bílá barva v limitovaném obřím balení 25 kg. Je vhodná pro malování obývacích a komerčních prostor, dětských pokojů, chodem, kanceláří či prodejních prostor. Barva má vysokou bělost a výraznou krycí schopnost či matný vzhled. Je také odolná vůči otěru za sucha, disponuje také výbornou paropropustností.

 

 2. cena – Velké balení dětských plen Pampers Active Baby 3

Soutěž Pampers Active Baby 390 ks jednorázových prodyšných plen se speciálními mikropóry, které propouští do plenky čerstvý vzduch a vlhký vzduch z ní odvádí. Jejich revoluční technologie pomáhá rovnoměrně distribuovat vlhkost pomocí 3 absorpčních kanálků a lépe ji odvádět daleko od pokožky, Pomocí různých zapínacích pásků plenka dokonale padne, a poskytuje skvělou ochranu proti protečení. Vhodné pro děti věku 3let a váhy 4-9 kg.

 

 3. cena – Ratanová vánoční LED hvězda

Soutěž ratanová vánoční hvězdaRatanová vánoční hvězda s LED osvětlením na baterie a s časovačem. Osvětlení zajišťuje 10 úsporných LED diod. Hvězda umožňuje manuální zapnutí či vypnutí 8 hodinového časovače. Délka přívodního kabelu je 1 m, světlo hvězdy je teple bílé barvy. Napájení je na 2x AA baterie, výdrž je až 130 hod. na jedno nabití alkalickými bateriemi. Rozměry vánoční hvězdy jsou 36 x 4,6 x 34,5 cm.   

22.11.2017

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Střechy
Navštivte nás na facebooku