Dulux EasyCare ochrání Vaše stěny za každé okolnosti

Dulux EasyCare ochrání Vaše stěny za každé okolnosti

Využijte právě probíhající akce, při které u nás nyní dostanete k balení 2,5 L odolné barvě Dulux EasyCare zcela ZDARMA zářivě bílé balení Dulux White 3 L!  

Možná i vy plánujete výmalbu chodby, dětského pokoje nebo kuchyně. Všechna tato místa jsou každý den vystavena nežádoucím vlivům - od nenechavých ručiček našich nejmenších, které svými obtisky rády zdobí zdi, přes pocákané stěny v kuchyni až po zabahněnou zeď u botníku. Nejen pro tyto případy vám představujeme inovativní novinku na trhu emulzních barev Dulux EasyCare. Jde o vysoce omyvatelnou disperzní malířskou barvu nové generace pro nátěry stěn i stropů v interiéru, která odpuzuje vodu i nečistoty.

Dulux EasyCare je ideální volbou pro místa, kde není lehké udržovat čistotu – domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky, ale také pro veřejné instituce jako nemocnice, školky a školky, restaurace či jiné extrémně zatěžované prostory. Nebo zkrátka všude tam, kde by stěny měly zůstat bez špíny a poškození nátěru.

Vybírat můžete z palety 45 pečlivě zvolených a skvěle kombinovatelných odstínů. Barevné spektrum je skutečně široké – sáhnout můžete po odstínech od čistě bílé, přes šeříkovou nebo melounovou až po čokoládově hnědou či námořnickou modrou.

Dulux EasyCare

Dulux EasyCare je 10x odolnější než běžné emulzní barvy. Tekuté nečistoty se na povrchu vysráží do malých kapiček, které snadno sklouznou po povrchu dolů. Speciální složení barvy zajišťuje, že se nečistoty nedostanou do podkladu a díky tomu nevytvoří nežádoucí fleky. Veškeré nečistoty tak stačí snadno setřít vlhkým hadříkem. I po několikanásobném mytí zůstává nátěr bez poškození a stěny zachovávají živé a zářivé barvy. Pomocí barev Dulux EasyCare udržíte stěny vašeho domova krásně čisté!

Nyní pro Vás máme v naší prodejně BARVY JABLONEC barvu Dulux EasyCare ve 2,5 L balení, které vystačí až na 40 m2 a k ní dostanete úplně ZDARMA 3 L balení Dulux Classic White. Jedná se o matnou, zářivě bílou, akrylátovou barvu určenou k dekorativním a ochranným nátěrům stěn a stropů ve vašich interiérech. Tak neváhejte, tato akce platí od 8. října 2019 jen do vyprodání zásob!

09.10.2019

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku