Baumit IonitColor, skvělé klima v bytě

Baumit IonitColor, skvělé klima v bytě

Zlepšete si vzduch v interiéru vašich místností, vymalujte unikátní minerální barvou Baumit IonitColor, která tvoří výborné klima tvorbou iontů ve vzduchu!

Revoluční novinka, na kterou máme od našich zákazníků první skvělé recenze a pochvaly. Zboží máme skladem přímo na prodejně, zastavte se!

Ionit Color Baumit

Baumit IonitColor - Ionitová barva vytvářející zdravé vnitřní klima

Minerální barva pro interiéry zlepšující vnitřní klima tvorbou zdraví prospěšných iontů ve vzduchu. Vysoce paropropustná, se zvýšenou kryvostí. Probarvitelná dle vzorníku Baumit Life (odstíny s koncovými čísly 6 až 9)

  • Aktivně zlepšuje kvalitu vzduchu
  • Snižuje množství prachových a pylových částic
  • Bez emisí a rozpouštědel

Fungování Ionitu je založeno na principu a vzájemné interakce velkého množství pozitivních a negativních nábojů, které se nacházejí na povrchu tohoto nátěru a jsou v rovnováze. Proto povrch tvoření Ionitem nemá elektrický náboj, je neutrální. Po nanesení dvou až tří vrstev nátěru jsou na jeho povrch přitahovány molekuly vodní páry, které se následně vlivem působení silového pole roztrhnou a vracejí se zpět do prostoru.

20.07.2020

 

ARCHIV AKTUALIT

Otevírací doba v nouzovém stavu ČR

I při vyhlášeném nouzovém stavu v ČR máme otevřeno v klasickém režimu pro všechny.

Více

Aktual leták49

Autolaky

Email

Baumit Jablonec

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku