https://www.traditionrolex.com/45

Žebříky, štafle, schůdky - Barvy Jablonec
 
 

Žebříky, štafle, schůdky

Žebříky, štafle, schůdky ALVE

V naší prodejně nabízíme kompletní sortiment žebříků, schůdků a štaflí kvalitní značky ALVE řad EUROSYTEL A FORTE. Široký sortiment máme skladem přímo na prodejně!

 

Žebříky a štafleSortiment ALVE

Žebříky a štafle řady EUROSTYL v barvě zelené trávy byly použitím odlehčených materiálů a snadnou manipulací vyvinuty pro cílovou skupinu jako jsou zahrádkáři, majitelé rodinných domů a chat či pro běžné použití ve firmách. Řada FORTE v dokonalém žluto-černém designu splňuje ta nejnáročnější kritéria profesionálů. Obě řady EUROSTYL i FORTE prošly náročným zkušebním testem a získaly certifikát renomované zkušebny TÜV Süd. Povolené zatížení je max. 150 kg a na všechny výrobky Eurostyl i Forte poskytujeme dvouletou záruku.

Schůdky

Schůdky ALVE

Důležitou součástí našeho prodejního programu jsou jednostranné a oboustranné schůdky, které jsou díky nízké hmotnosti a snadné manipulaci vhodným pomocníkem pro všechny, kteří hledají lehkého a skladného pomocníka do domu, na chatu nebo do obchodu, popř. jiného lehkého provozu. Jednostranné schůdky jsou vyráběny ve velikostech od 3 do 8 nášlapů vč. plošinky, která je vyrobena z pozinkovaného plechu a spolu s širokými protiskluzovými nášlapy poskytuje komfort, stabilitu a bezpečí při jejich použití, stejně jako schůdky oboustranné, které nabízíme ve velikostech od 2 do 8 nášlapů. Schůdky řady FORTE byly vyvinuty speciálně dle požadavků profesionálních zákazníků, jejichž prioritou jsou lehké, stabilní, bezpečné a vysoce odolné sofistikované schůdky pro každodenní použití ve všech oblastech podnikání a výroby. Nabízené velikosti jednostranných schůdků jsou u od 3 do10 nášlapů vč. plošinky, jejíž velikost zaručuje stabilitu pracovníka. Oboustranné schůdky nabízíme ve velikostech od 3 do 12 nášlapů. Obě řady schůdků prošly náročnými testy německé zkušebny TÜV tak, aby vyhovovaly použití v souladu s Evropskou normou EN 131 pro povolené zatížení 150 kg. Záruka poskytovaná na schůdky řady EUROSTYL, FORTE je 2 roky.

Stáhněte si

Popis souboruTypVelikost
Ceník ALVE Adobe Acrobat 259,04Kb

Fotogalerie

 
Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies