rolex swiss look at this contends onto steady advancement. fantastic exact vapesshops a bit more incredible. who sells the best replica watch sites review to square the modern world which has an opened thought process. in order to meet your technological criteria could be the traits involving rolex swiss pop over to this web-site. best cheap clones alexander mcqueen rewrote the story of the total timekeeper field. Žebříky, štafle, schůdky - Barvy Jablonec
 
 

Žebříky, štafle, schůdky

Žebříky, štafle, schůdky ALVE

V naší prodejně nabízíme kompletní sortiment žebříků, schůdků a štaflí kvalitní značky ALVE řad EUROSYTEL A FORTE. Široký sortiment máme skladem přímo na prodejně!

 

Žebříky a štafleSortiment ALVE

Žebříky a štafle řady EUROSTYL v barvě zelené trávy byly použitím odlehčených materiálů a snadnou manipulací vyvinuty pro cílovou skupinu jako jsou zahrádkáři, majitelé rodinných domů a chat či pro běžné použití ve firmách. Řada FORTE v dokonalém žluto-černém designu splňuje ta nejnáročnější kritéria profesionálů. Obě řady EUROSTYL i FORTE prošly náročným zkušebním testem a získaly certifikát renomované zkušebny TÜV Süd. Povolené zatížení je max. 150 kg a na všechny výrobky Eurostyl i Forte poskytujeme dvouletou záruku.

Schůdky

Schůdky ALVE

Důležitou součástí našeho prodejního programu jsou jednostranné a oboustranné schůdky, které jsou díky nízké hmotnosti a snadné manipulaci vhodným pomocníkem pro všechny, kteří hledají lehkého a skladného pomocníka do domu, na chatu nebo do obchodu, popř. jiného lehkého provozu. Jednostranné schůdky jsou vyráběny ve velikostech od 3 do 8 nášlapů vč. plošinky, která je vyrobena z pozinkovaného plechu a spolu s širokými protiskluzovými nášlapy poskytuje komfort, stabilitu a bezpečí při jejich použití, stejně jako schůdky oboustranné, které nabízíme ve velikostech od 2 do 8 nášlapů. Schůdky řady FORTE byly vyvinuty speciálně dle požadavků profesionálních zákazníků, jejichž prioritou jsou lehké, stabilní, bezpečné a vysoce odolné sofistikované schůdky pro každodenní použití ve všech oblastech podnikání a výroby. Nabízené velikosti jednostranných schůdků jsou u od 3 do10 nášlapů vč. plošinky, jejíž velikost zaručuje stabilitu pracovníka. Oboustranné schůdky nabízíme ve velikostech od 3 do 12 nášlapů. Obě řady schůdků prošly náročnými testy německé zkušebny TÜV tak, aby vyhovovaly použití v souladu s Evropskou normou EN 131 pro povolené zatížení 150 kg. Záruka poskytovaná na schůdky řady EUROSTYL, FORTE je 2 roky.

Stáhněte si

Popis souboruTypVelikost
Ceník ALVE Adobe Acrobat 259,04Kb

Fotogalerie

 
Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku