Bojujete s plísněmi? Máme řešení - Eternal In Thermo

Bojujete s plísněmi? Máme řešení - Eternal In Thermo

Také bojujete s plísněmi? Všichni víme, že jejich příčina je vlhkost. Nabízíme i námi vyzkoušené řešení, které opravdu funguje! Eternal IN Thermo, balení za 779,- Kč.

Jedná se o termoizolační malířskou barvu, která zabraňuje prostupu chladu ze stěn, vzniku plísní a eliminuje projevy tepelných mostů.

Je určena k povrchové úpravě stěn interiérů z jádrových, minerálních a akrylátových omítek a betonových panelů pro zvýšení povrchové teploty, např. na stěnách, které vlivem kondenzace vlhkosti vlhnou a tvoří se plísně, při kontaktu z ploch sálá nepříjemný chlad či k odstranění tepelných mostů. 

ETERNAL IN Thermo je naplněn speciálním tepelně izolačním plnivem, tvořeným mikroskopickými dutými skleněnými kuličkami, obsahujícími velmi zředěný vzduch. Mikrokuličku si můžete představit jako mýdlovou bublinku s velmi tenkou stěnou. Skleněný povrch kuliček výborně odráží teplo. Silně zředěný vzduch uvnitř bublinky zase velmi dobře tepelně izoluje (nejlepší tepelný izolant je vakuum). Barva naplněná těmito bublinkami vytváří podobnou strukturu jako pěnový polystyren.

Je třeba zdůraznit, že se pohybujeme v mikrosvětě. Rozměry bublinek dosahují velikosti 50–100 tisícin milimetru. Tyto bublinky plavou rozptýleny v nátěrové hmotě a teprve po odpaření vody (vyschnutí barvy) na sebe těsně dolehnou a vytvoří potřebnou izolační vrstvu. Čím je tato vrstva silnější, tím obsahuje více izolačních mikrokuliček a tím vyšší je pak i izolační efekt.

ETERNAL IN Thermo se nanáší malířskou štětkou, širokým štětcem nebo válečkem nejméně ve dvou vrstvách na suchý, odmaštěný, čistý a soudržný povrch tak, aby spotřeba byla nejméně 0,30 kg/m2. Silně savé podklady je nutné penetrovat přípravkem ETERNAL univerzální penetrace nebo FORTE penetral. Mezi jednotlivými vrstvami nátěru je nutná technologická přestávka 4-8 hod. podle teploty a vzdušné vlhkosti. Teplota podkladu a prostředí musí být při nanášení v rozmezí 5–30 °C.

Více o vlhkosti v bytech a domech se dozvíte například z pořadu České televize Polopatě ZDE: Polopatě - Nátěry proti vlhkosti

Eternal In Thermo

24.11.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku