Čistící prostředky HG

Čistící prostředky HG

Naše prodejna nabízí kompletní sortiment kvalitních čistících prostředků HG. Vyzkoušejte jejich účinnost, nyní akční sety 1+1 ZDARMA!

Společnost HG, se sídlem v Nizozemsku, se již více než 40 let zabývá výrobou prostředků zaměřených na specializované čištění a vysoce kvalitní ochranu povrchů v domácnostech. Tyto výrobky prodává společnost SON pod značkou HG.

HG čističeVýrobní závod, kde jsou HG přípravky vyráběny, zaručuje trvalou kvalitu za přispění nejmodernějších technologií. Každý z HG produktů je vyvinut a testován v laboratoři přímo ve výrobním závodu. Díky tomu je systém výrobků flexibilní a na základě reakcí od obchodníků a spotřebitelů umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníků. Každý rok je vyvinuto a uvedeno na trh více jak 10 nových produktů. V současné době vyváží HG své produkty do více jak 45 zemí celého světa.

Vyzkoušejte sami některý z nabízených výrobků a oceňte společně s námi genialitu jeho tvůrců! Pak pochopíte, proč je naprosto obvyklé, že v evropských domácnostech je zcela běžné mít po ruce více jak 5 výrobků HG!

HG čističe

HG zajišťuje trvalou čistotu a ochranu povrchů ve Vaší domácnosti. Kompletní sortiment ošetření podlah, kuchyní, koupelen, kovů, textilu, vašich zahrad ale i interiérů zakoupíte v naší prodejně Barvy Jablonec.

NYNÍ V AKCI ZVÝHODŇENÉ SETY 1+1 ZDARMA!

akční sety HG 1+1 zdarma 

Kompletní seznam výrobků najdete na webu výrobce: http://cz.hg.eu/products/all

Detailní informace o výrobcích najdete také v českém jazyce na Youtube kanálu HG: https://www.youtube.com/channel/UC9PZcNDfxklK8eQIuubGRNQ

30.04.2020

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku