Čistitelná a omyvatelná barva Primalex Ceramic

Čistitelná a omyvatelná barva Primalex Ceramic

Představujeme Vám čistitelnou interiérovou barvu Primalex CERAMIC, která díky použití inovativních hydrofobních částic minimalizuje průnik tekutých nečistot do hloubky a vytváří tak elegantní nátěrový film blížící se svou odolností a čistitelností keramickým povrchům.

Běžné skvrny, které se mohou objevit na stěnách např. od kečupu, hořčice nebo vodou ředitelných fixů lze tak velmi jednoduše odstranit, stejně tak lze výrazně eliminovat i více problematické látky jako je káva nebo červené víno.

Barva je určená pro malování stěn a stropů z minerálních omítek, sádrokartonových příček i dřevotřískových desek zejména obytných interiérů, které jsou vystavovány zvýšené zátěži, tzn. velmi frekventované a s halloween costume rizikem znečištění od potravin nebo běžných potřeb používaných v domácnosti (např. jídelny, dětské pokoje, schodiště, chodby i obývací pokoje). Stejně tak je vhodná pro použití také ve veřejných zařízeních jako jsou školy, školky, hotely nebo kancelářské prostory.

K dostání i v naší prodejně! Nyní v akci ke každému zakoupenému Primalex Ceramic plyšový medvídek jako dárek! Akce probíhá do vyprodání zásob.

Primalex Ceramic medvěd

 

 

 

29.04.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

Bojujete s plísněmi? Máme řešení - Eternal In Thermo

Také bojujete s plísněmi? Všichni víme, že jejich příčina je vlhkost. Nabízíme i námi vyzkoušené řešení, které opravdu funguje! Eternal IN Thermo, balení za 779,- Kč.

Více

Aktuální leták 47

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku