https://www.traditionrolex.com/45

Crystal Finish, efektní dekorativní barva na stěny - Barvy Jablonec
 
 

Crystal Finish, efektní dekorativní barva na stěny

Crystal Finish, efektní dekorativní barva na stěny

Už Vás nebaví strohé jednobarevné zdi? Vyzkoušejte německý dekorativní nátěr Crystal Finish, s kterým docílíte skvělých výsledků a ohromíte sami sebe. V dostání i neonové odstíny!  

Crystal Finish - dekorativní nátěr (750 ml)

Crystal Finish je vysoce kvalitní akrylátový efektní nátěr s originální strukturou vhodný pro dekorativní úpravu na stěny, tapety, zdivo, polystyrén a téměř všechny ostatní vnitřní povrchy.

Crystal-Finish funguje na akrylátové bázi s obsahem pravých částeček skla. Ideální pro nátěry stěn a stropů, tapet, barevných nátěrů, zdiva, omítek, polystyrenu a téměř všech ostatních povrchů v interiérech.

  • Dekorativní nátěr bez obsahu rozpouštědel
  • S pravými částečkami skla
  • Jednoduchá aplikace cosplay anime 
  • 9 moderních odstínů
  • připraveno k okamžitému použití
  • vydatnost balení 750 ml pro cca 4 m2
  • zaručená německá kvalita
  • vhodné pro všechny druhy stěn

Příprava podkladu:

Podklad musí být pevný, suchý, únosný a zbaven od nepevných částic (prach, mastnota, atd.). Nepevné tapety, nátěry a části omítek odstranit. Díry a praskliny vyspravit tmelem. Silně savé, písčité a křídové podklady napenetrovat hloubkovým penetračním nátěrem. Barevně rozdílný podklad sjednotit probarvenou penetrací.  

Crystal Finish - dekorativní nátěr

Zpracování:

Crystal-Finish je připraven k použití, nanáší se do kříže pomocí štětce nebo štětky. Lze nanášet ve více vrstvách. Lze dodatečně tónovat pomocí tónovacích koncentrátů a to max. do 10%. Stejný odstín repliche orologi v rozdílných šaržích před použitím vzájemně promíchat. Po zpracování nechat cca 8 hodin schnout. Nezpracovávat při teplotách pod +5°C. Pracovní pomůcky omýt okamžitě po použití vodou.    

Skladování:                               

Skladovat v dobře uzavřených obalech, v chladu, ne v mrazu. Skladovat mimo dosah dětí.

 

27.07.2020

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies