Den s Ryorem 11.4.2022 v naší prodejně!

Den s Ryorem 11.4.2022 v naší prodejně!

V pondělí 11. dubna 2022 proběhne v naší prodejně BARVY Jablonec DEN S RYOREM, zastavte se u nás.

Právě v tento den jsme pro vás připravili akci české kosmetiky RYOR. Během celého dne u nás budete moci zakoupit veškerý sortiment této značky s 20 % slevou!

Navíc od 9 do 13 hodin bude na naší prodejně přítomna poradkyně RYORu, která Vám ráda zodpoví a poradí s vašimi problémy.

Česká značka Ryor byla založena s myšlenkou přinést na trh opravdu kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vysoce účinná a dostupná každému. V tento den se v naší prodejně dozvíte vše o výrobcích, ošetření dle Vašeho typu pleti a o všem, co patří ke kosmetické péči. Budete mít možnost vyzkoušet si novinky na vlasntí kůži. Vezměte s sebou kamarádku a společně si popovídejme o vhodném ošetření pleti. Těšíme se na Vaší účast!

17.03.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

Bojujete s plísněmi? Máme řešení - Eternal In Thermo

Také bojujete s plísněmi? Všichni víme, že jejich příčina je vlhkost. Nabízíme i námi vyzkoušené řešení, které opravdu funguje! Eternal IN Thermo, balení za 779,- Kč.

Více

Aktuální leták 47

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku