DOPORUČUJEME lazuru Karbolineum Extra

DOPORUČUJEME lazuru Karbolineum Extra

Karbolinum Etra je moderní impregnační lazura s dekorativními  vlastnostmi, která působí jako účinné napouštědlo a zároveň jako vrchní  ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.

Lazura na dřevo 3 v 1 je impregnační, ochranná a dekorativní. Tento nátěr zvýrazní přirozenou kresbu dřeva. Unikátní receptura zajistí dlouhodobou ochranu natřeného povrchu. Nátěrový film je ošetřen proti napadení mechy, plísněmi, řasami a houbami.

Spolu s dalšími funkčními přísadami efektivně působí proti veškerým povětrnostním vlivům včetně UV záření. Nátěr neuzavírá dřevo, umožňuje mu regulaci vlhkosti, nepraská a neloupe se. Naše prodejna Vám tuto odzkoušenou lazuru vřele doporučuje!

Pro své vlastnosti se osvědčila nejen pro nátěr celé řady dřevěných obložení domů, chalup, plotů a dřevěných šindelů a to i v náročných horských podmínkách, ale i pro nátěry rekonstruovaných hradních střech po celé ČR, kde si ji pro její kvalitu a vzhled vybrali památkáři. Byla použita například na hradech Švihov a Rodštejn, na rozhlednách Orlík, na Karlově kopci, také na Kostele Panny Marie Sněžné ve Velkých Karlovicích či na Regionálním Muzeu v Českém Krumlově, na Davidových boudách v Krkonoších, další spokojení zákazníci jsou z horských apartmánů, řady rodinných domů a chalup.

Přednosti:

  • Hloubkové napouštědlo a zároveň vrchní nátěr.
  • Neuzavírá dřevo, nepraská, neloupe se.
  • Použité pigmenty zvýrazňují kresbu dřeva a zvyšují odolnost proti UV záření.
  • Po zaschnutí bez zápachu.
  • Snadná obnova nátěru bez broušení.
  • Odolnost povětrnostním vlivům, dlouhá životnost.
  • Pro své vlastnosti nejpoužívanější přípravek na nátěry šindelových střech.

Zastavte se, rádi Vám pomůžeme s výběrem lazury právě pro vás! Nyní ke každému balení dárkové předměty pro naše zákazníky!

Detecha Karbolineum Extra

 

14.04.2021

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku