https://www.traditionrolex.com/45

HET Soldecol terasa - teakový olej - Barvy Jablonec
 
 

HET Soldecol terasa - teakový olej

HET Soldecol terasa -  teakový olej

Představujeme Vám ochranný teakový olej HET SOLDECOL TERASA s UV filtrem na dřevěné terasy a zahradní nábytek.

Jedná se o směs velmi kvalitních svařených přírodních olejů a pryskyřic s kalafunou pro ochranné a dekorativní nátěry všech druhů dřevin, včetně exotických (např. teak, bangkirai) v exteriéru i interiéru. Hedvábný povrch zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva. Olejový nátěr vyniká hlubokou penetrací, nepraská a neloupe se, snadno se obnovuje a umožňuje dřevu „dýchat“. Je ošetřený biocidy proti plísním a řasám, obsahuje UV filtr, vosky, vysoké množství tungového oleje, a v kombinaci se speciálními stálobarevnými pigmenty tak zajišťuje ošetřenému povrchu vysokou vodoodpudivost a odolnost povětrnostním vlivům, slunečnímu záření i vyšší odolnost vůči poškrábání.

HET SOLDECOL TERASA

Výrobek je vhodný k novým nebo obnovovacím nátěrům dřevěných stavebních dílů a konstrukcí, např. dřevěných teras, roštů, zahradního nábytku apod.

K mání ve čtyřech odstínech - bezbarvý, šedý, teak a ořech, v balení 0,75 a 2,5 litru. Odstíny lze i vzájemně míchat. Bezbarvý odstín lze použít k zesvětlení tmavších odstínů, samostatně je méně vhodný do exteriéru než odstíny probarvené. Výsledný odstín nátěru je ovlivněn druhem, kvalitou a předúpravou dřeva, předchozím nátěrem, aplikační technikou a množstvím naneseného oleje, před realizací je proto doporučeno provedení vzorku zkušebního nátěru pro jeho finální odsouhlasení.

23.08.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

22.4.2024 Vás zveme na Prezentační den dodavatelů !!!

Na pondělí 22. dubna jsme pro Vás přichystali v areálu naší prodejny prezentační den dodavatelů. Zastavte se nejen pro celkovou slevu 10% na Váš nákup!

Více

Aktuální leták 9

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies