HET Soldecol terasa - teakový olej

HET Soldecol terasa -  teakový olej

Představujeme Vám ochranný teakový olej HET SOLDECOL TERASA s UV filtrem na dřevěné terasy a zahradní nábytek.

Jedná se o směs velmi kvalitních svařených přírodních olejů a pryskyřic s kalafunou pro ochranné a dekorativní nátěry všech druhů dřevin, včetně exotických (např. teak, bangkirai) v exteriéru i interiéru. Hedvábný povrch zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva. Olejový nátěr vyniká hlubokou penetrací, nepraská a neloupe se, snadno se obnovuje a umožňuje dřevu „dýchat“. Je ošetřený biocidy proti plísním a řasám, obsahuje UV filtr, vosky, vysoké množství tungového oleje, a v kombinaci se speciálními stálobarevnými pigmenty tak zajišťuje ošetřenému povrchu vysokou vodoodpudivost a odolnost povětrnostním vlivům, slunečnímu záření i vyšší odolnost vůči poškrábání.

HET SOLDECOL TERASA

Výrobek je vhodný k novým nebo obnovovacím nátěrům dřevěných stavebních dílů a konstrukcí, např. dřevěných teras, roštů, zahradního nábytku apod.

K mání ve čtyřech odstínech - bezbarvý, šedý, teak a ořech, v balení 0,75 a 2,5 litru. Odstíny lze i vzájemně míchat. Bezbarvý odstín lze použít k zesvětlení tmavších odstínů, samostatně je méně vhodný do exteriéru než odstíny probarvené. Výsledný odstín nátěru je ovlivněn druhem, kvalitou a předúpravou dřeva, předchozím nátěrem, aplikační technikou a množstvím naneseného oleje, před realizací je proto doporučeno provedení vzorku zkušebního nátěru pro jeho finální odsouhlasení.

23.08.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku