https://www.traditionrolex.com/45

Jak se zbavit plísní na zdi - Barvy Jablonec
 
 

Jak se zbavit plísní na zdi

Bojujete s nevzhlednými plísněmi na stěnách, s tepelnými mosty, vlhkými zdmi a vysokými náklady na topení? Nabízíme vám odzkoušené přípravky k jejich odstranění, likvidaci a následné řešení.

  • Pozorujete na stěnách tvorbu plísní?
  • Vlhnou vám zdi?
  • Cítíte ze stěn nepříjemný chlad?
  • Potřebujete se zbavit tepelných mostů?
  • Máte vysoké náklady na topení?

1) Základem je likvidace plísní - K tomuto kroku Vám nabízíme replica tag heuer celou řadu výrobků z našich regálů. Za akční cenu s 20 % slevou nyní pořídíte bezchlorovou likvidaci plísní Fungi Spray 500 ml + 50 % ml ZDARMA za 79,- Kč!

2) Poté následuje aplikace osvědčeného řešení - Barvy, které Vám zde překládáme jsou určeny na zdiva, jako osvědčené tipy řešení. Všechny tyto výrobky zakoupíte v naší prodejně!

Eternal IN ThermoETERNAL IN Thermo - Termoizolační malířská barva, zabraňuje prostupu chladu ze stěn, vzniku plísní, eliminuje projevy tepelných mostů. K povrchové úpravě stěn interiérů z jádrových, minerálních a akrylátových omítek a betonových panelů pro zvýšení povrchové teploty.

Ethernal IN sterilETERNAL IN steril - Hi-tech malířská barva trvale bránící výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.

Baumit Klma ColorBaumit KlimaColor - vysoce paropropustná ekologicky šetrná silikátová barva pro interiéry se zvýšenou kryvostí. Podporuje zdravé vnitřní mikroklima,vysoce paropropustná,vysoký stupeň kryvosti a bělosti.

 

Potřebujete poradit? Zastavte se u nás, rádi Vám poradíme!

27.01.2021

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies