Kompletní sortiment PE-PO

Kompletní sortiment PE-PO

Tradiční značka PE-PO od Severochemy vám už přes padesát let pomáhá vždy, když je potřeba pořádně rozžhavit oheň.

Vybírejte z široké řady produktů od klasického pevného podpalovače až po čisticí prostředky, lampové oleje, brikety či dřevěné uhlí. Vše najdete v sortimentu naší prodejny.

PE-PO sortiment

 

PE-PO pevný podpalovač - krabička

PE-PO pevný podpalovačPE-PO pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Díky certifikaci DIN je vaším parťákem především při zatápění v grilech. Můžete ho také použít v krbech, kamnech a ohništích. (40 podpalů)

 

PE-PO dřevěný podpalovač kostičky

PE-PO dřevěný podpalovač kostičkyDřevěný podpalovač ve verzi jednotlivých kostiček obsahuje pouze lisované dřevěné piliny a parafín a skvěle doplňuje nabídku klasických pevných či tekutých podpalovačů. Je bez zápachu, a hodí se tak pro uskladnění u vás doma. Aktuálně s příjemnou vůní kakaa. Výrobek má lesní certifikaci FSC. (100 podpalů)

 

PE-PO kominíček

PE-PO kominíčekKominíček je přípravek k chemickému odstraňovaní sazí z komínů a kouřovodů. Kominíček zároveň zlepšuje hospodárnost provozu kamen a kotlů, takže jeho používáním ušetříte. Působí preventivně také proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech. (5 x 14 g)

 

PE-PO čisticí poleno

PE-PO polenoPE-PO čisticí poleno je přípravek k odstraňování sazí z komínů a kouřovodů. Zlepšuje hospodárnost provozu kamen a kotlů a působí preventivně proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech. Čisticí poleno obsahuje minerální katalyzátory, které při hoření reagují se sazemi a zajišťují tak jejich odstranění. Výrobek má lesní certifikaci FSC. Součástí výrobku je zdarma vzorek PE-PO dřevěného podpalovače 2v1. 950 g.

KOMPLETNÍ PRODUKTY PE-PO: http://pe-po.cz/produkty/

 

 

 

22.11.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

Bojujete s plísněmi? Máme řešení - Eternal In Thermo

Také bojujete s plísněmi? Všichni víme, že jejich příčina je vlhkost. Nabízíme i námi vyzkoušené řešení, které opravdu funguje! Eternal IN Thermo, balení za 779,- Kč.

Více

Aktuální leták 47

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku