https://www.traditionrolex.com/45

Novinka: Spreje Dupli-Color NEXT co nesmrdí - Barvy Jablonec
 
 

Novinka: Spreje Dupli-Color NEXT co nesmrdí

Novinka: Spreje Dupli-Color NEXT co nesmrdí

Na trh přichází revoluční novinka – řada barevných sprejů Next, která na rozdíl od ostatních sprejů nesmrdí, dokonale kryje a rychle schne.

Může se používat bez základu a je vhodná na veškeré materiály od textilu, přes železo, papír i plast. Navíc jsou tyto spreje dostupné v trendy moderních barvách. Tato barva je zároveň šetrná k životnímu prostředí, protože 90 % rozpouštědel je totiž nahrazeno vodou.

Jaké je nejlepší využití této novinky? Je vhodná pro téměř všechny povrchy. Hravě tak zvládnete například lakování kuchyňských a koupelnových doplňků, zahradního nářadí a nábytku, dětských pokojíčků a hraček atd. vyrobených z proutí, dřeva, kartonu, kovu, látek, lakovaných tvrdých plastů, skla, keramiky. Sprej je dokonce vhodný pro použití na polystyren. Sprej dodává značka DUPLI-COLOR, která je spolu s MOTIP DUPLI evropským průkopníkem v oblasti sprejů a opravných tužek.

Veškeré barevné odstíny zakoupíte v naší prodejně BARVY Jablonec v balení spreje 400 ml za jednotnou cenu 189,- Kč. Podívejte se na ukázkové video!

Dupli-Color NEXT

Dupli-Color NEXT

10.06.2019

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies