https://www.traditionrolex.com/45

Odměňujeme naše fanoušky Facebooku! - Barvy Jablonec
 
 

Odměňujeme naše fanoušky Facebooku!

Odměňujeme naše fanoušky Facebooku!

Každý měsíc soutěžíme na Facebooku naší prodejny o zajímavé ceny. Dej lajk našemu profilu @BarvyJablonec,  odpověz správně následující otázku a vyhraj!

Pro květen jsme pro Vás facebookové fanoušky připravili soutěžní otázku, která se týká nové fasády naší prodejny, která začala být budována na jaře 2016 a během tří měsíců byla vlastními silami i dokončena.

Soutěžíme o tři dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč do naší prodejny. K zapojení do soutěže je potřeba splnit následující podmínky:

  • být fanouškem facebookového profilu BARVY JABLONEC
  • správně zopovědět pod tímto příspěvkem v komentářích na Facebooku tuto soutěžní otázku

Facebooková soutěž

Výherci budou vylosováni a zveřejněni na našem facebookovém profilu na začátku června. Zároveň je prostřednictvím zprávy Facebooku zkontaktujeme. Po ověření totožnosti jim přímo na prodejně předáme dárkový poukaz, který mohou ihned využít k nákupu v naší prodejně.

Soutěž na Facebooku

Pravidla: Soutěže se můžou zúčastnit osoby starší 18 orologi replica italia let, žijící v ČR. Soutěž není žádným způsobem sponzorována společností Facebook a nijak s touto společností nesouvisí.     

Buďte součástí našich přátel na Facebooku. Už Vám neuteče žádná naše novinka, nepřijdete o akční zboží, jako první dostanete informaci o pořádaní Black Friday, budete moci soutěžit a vyhrát mnoho zajímavých cen!  

11.04.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies