Opalovací máslo a další přípravky na opalování

Opalovací máslo a další přípravky na opalování

Mezi spousty přípravků před na i po opalování se velké oblibě v poslední době těší tělová másla Vivaco, která vám dopřejí kvalitní a příjemné zhnědnutí kůže. V nabídce ale máme spoustu dalších opalovacích produktů.

Například SUN Bronz opalovací máslo - obsahuje bio-arganový olej a betakaroten pro intenzivní, rychlé a dlouhotrvající opálení. Zjemňující oleje s vitamínem E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky, beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Arganový olej je díky svému složení nazýván elixírem krásy a mládí. Přípravek je voděodolný, snadno se roztírá a obsahuje ochranný faktor 20.

Nebo zkuste Bronz opalovací máslo bez UV filtrů s arganovým olejem pro rychlé zhnědnutí je promašťující tělové máslo s bio - arganovým olejem pro intenzivní, rychlé a dlouho trvající zhnědnutí pokožky. Zjemňující přírodní oleje chrání před vysušováním a stárnutím pokožky a napomáhají dlouhodobému zhnědnutí. Voděodolné.

Oblíbené jsou také přípravky s Aloe Vera, nebo široká škála opalovacích přípravků české kosmetiky Ryor. Přijďte očíhnout náš široký sortiment!

Vivaco opalovací máslo

08.07.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku