Opalovací přípravky Ryor

Ryor je česká přírodní kosmetika, která vznikla v roce 1991. Ryor nabízí vysokokvalitní produkty pro péči o celé tělo, pleť, vlasy i přípravky na opalování. Výrobky Ryor jsou bohaté na přírodní aktivní látky, které pokožce poskytují vše, co potřebuje pro svůj zdravý a přirozený vzhled.

Speciálně vyvinuté přípravky sloužící k bezpečnému opalování pokožky a k péči po opalování. Obsahuje mimořádně vybrané aktivní látky jako je např. vysoce hydratační kyselina hyaluronová, betaglukan či vitamin E, který působí antioxidačně. Vysoce moderní UV filtry, které jsou v řadě Sun Care využity, jsou fotostabilní, nezanechávají na pokožce mastný bílý film, replique montre  ale naopak jsou velice lehké a snadno se roztírají. Regenerační mléko po opalování obsahuje hydratační komplex, panthenol, který pokožku regeneruje a lecitin, který zabraňuje dehydrataci pokožky. Přípravky řady Sun Care mají navíc chladivý efekt. Podívejte se jak tyto výborky dopadly v testech.

Ryor opalování 

Opalovací mléko SPF 15 – střední ochrana

Ryor opalovací mléko SPF 15Lehké, voděodolné opalovací mléko, které se snadno roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Díky tomu je vhodné nejen pro ochranu pokožky těla, ale i obličeje. Obsahuje směs UVA/UVB filtrů, které chrání pokožku před poškozením způsobeným vlivem UV zářením.

 • neobsahuje parfém, je tedy vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé
 • kyselina hyaluronová zajišťuje bohatou hydrataci pokožky
 • obsahuje látky zpomalující fotoaging (stárnutí pleti způsobené sluncem)
 • vytváří ochranný film, který pokožku chrání před ztrátou hydratace

Použití: Přípravek nanášejte v dostatečném množství (cca 6 čajových lžiček při jedné aplikaci/dospělá osoba) před pobytem replique montre rolex na slunci, během dne aplikaci několikrát opakujte (např. po koupání, osušení ručníkem). Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko!

Opalovací mléko SPF 30 – vysoká ochrana

Ryor opalovací mléko SPF 30Lehké, voděodolné opalovací mléko, které se snadno roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Díky tomu je vhodné nejen pro ochranu pokožky těla, ale i obličeje. Obsahuje směs UVA/UVB filtrů, které chrání pokožku před poškozením způsobeným vlivem UV zářením.

 • neobsahuje parfém, je tedy vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé
 • kyselina hyaluronová zajišťuje bohatou hydrataci pokožky
 • obsahuje látky zpomalující fotoaging (stárnutí pleti způsobené sluncem)
 • vytváří ochranný film, který pokožku chrání před ztrátou hydratace

Použití: Přípravek nanášejte v dostatečném množství (cca 6 čajových lžiček při jedné aplikaci/dospělá osoba) před pobytem na slunci, během dne aplikaci několikrát opakujte (např. po koupání, osušení ručníkem). Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko!

 Opalovací krém SPF 50 – vysoká ochrana

Opalovací krém SPF 50Lehký, voděodolný opalovací krém, který se snadno roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Díky tomu
je vhodný nejen pro ochranu pokožky těla, ale i obličeje. Obsahuje směs UVA/UVB filtrů, které
chrání pokožku před poškozením způsobeným vlivem UV zářením.

 • neobsahuje parfém, je tedy vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé
 • kyselina hyaluronová zajišťuje bohatou hydrataci pokožky
 • obsahuje látky zpomalující fotoaging (stárnutí pleti způsobené sluncem)
 • vytváří ochranný film, který pokožku chrání před ztrátou hydratace

Použití: Přípravek nanášejte v dostatečném množství (cca 6 čajových lžiček při jedné
aplikaci/dospělá osoba) před pobytem na slunci, během dne aplikaci několikrát opakujte (např.po
koupání, osušení ručníkem). Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko!

 


Regenerační mléko po opalování s panthenolem

Regenerační mléko po opalování s panthenolem

Lehce roztíratelné a  snadno vstřebatelné mléko určené pro ošetření pokožky celého těla po slunění. Obsahuje vysoce hydratační komplex a D-Panthenol, které pomáhají regenerovat přirozený ochranný kožní film. 

 • emulze působí chladivě, snadno se roztírá a nezanechává mastný film 
 • zklidňuje, regeneruje a osvěžuje pokožku po opalování
 • D-Pantenol a hydratační komplex pleť vyživuje, navrací ji jemnost a vláčnost
 • aplikujte v dostatečném množství, zejména na části vystavované slunci

 

 

ŠEST RAD RYORu PRO ZDRAVÉ OPÁLENÍ:

1) Hodnota SPF (Sun Protect Filtre)  - Výše ochranného faktoru vždy záleží dle typu pleti a destinace, kam se chystáte. Pokud se špatně opalujete, určitě zvolte vyšší ochranný faktor. Poté, co se už opálíte a pokožka si zvykne, můžete sáhnout po nižším ochranném faktoru. Pokud se opalujete dobře a kamarádky vám již v květnu závidí lehké opálení, vyberte si nižší ochranný faktor.

2) Opalování u dětí - Děti mají velmi jemnou a citlivou pokožku, proto by se slunci měly ideálně vyhýbat. Pokud je to ale vzhledem k situaci nevyhnutelné, volte vždy maximální ochranný faktor.

 3) V poledne omezte slunění - Mezi 11. a 15. hodinou dosahuje UV záření svého maxima, omezte přímé slunění na minimum.

4) Chraňte se i pod mraky - 90 % UV záření prochází i přes mraky. Pokud se vám zdá, že slunce nesvítí a je zataženo, nenechte se zmást, a přesto aplikujte přípravek s ochranným faktorem. Pokud byste se nechránili, čeká vás spálená pokožka. Každý jsme to aspoň jednou za život zažil a není to nic příjemného, tedy chraňme svoji pokožku.

5) Mažte, mažte, mažte! - Klidně i přípravkem s nižším ochranným faktorem, pokud vám vyhovuje, ale o to častěji. Pamatujte, že i voděodolný produkt má svoji životnost, obzvlášť když jsme u vody. Utíráme se ručníkem, otáčíme se na lehátku, oblékáme se. Přípravek je potřeba aplikovat opakovaně.

6) Odraz UV paprsků - Písek, rozpálená podlaha, dokonce i tráva, v zimě pak sníh. Přestože se může zdát, že ve stínu žádné riziko nehrozí, od všeho se slunce odráží. Je potřeba se chránit i ve stínu.

08.07.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

FEST-B za akční cenu!

Za akční cenu nyní u nás zakoupíte ryze syntetickou antikorozní jednovrstvou nátěrovou hmotu na železo FEST-B, která je vyrobená podle českého patentu.

Více

Aktuální leták 27

Ceramic

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku