https://www.traditionrolex.com/45

Primalex Beton efekt - Barvy Jablonec
 
 

Primalex Beton efekt

Primalex Beton efekt

Primalex BETON EFEKT vytváří věrný efekt přírodního „surového“ betonu s jeho charakteristickou strukturou, která dodá interiéru industriální vzhled.

Dokážete to i vy, jednoduše a bez zbytečně vysokých nákladů

Imitace betonu patří aktuálně mezi nejžádanější moderní povrchovou úpravu vyhledávanou nejen architekty a interiérovými designéry. Na spoustu z nás může interiér, který je inspirován starými továrními halami, působit nedokončeně. V tom ale spočívá hlavní myšlenka a kouzlo betonové stěrky. Aplikace produktu Primalex Beton efekt je snadná a zvládne ji každý bez zbytečně vysokých nákladů. Barvu stačí po zakoupení pouze řádně promíchat. Odpadá tak potřeba ředění a dobarvování požadovaného odstínu, což bývá v domácích podmínkách často velice náročné.

Primalex Beton

Díky snadné aplikaci můžete mít doma efekt betonu i vy, bez zbytečně vysokých nákladů. Výsledný povrch je matný. Vyniká výbornou paropropustností, po vyzrání velmi dobrou mechanickou odolností. Reálné ukázky a tónování betonu přímo u nás na prodejně!!

 Výhody:

  • Jednoduchá aplikace - zvládne opravdu každý
  • Již hotový výrobek k finálnímu použití - větší čistota práce
  • Natónovaná barva není již nutné jakoli přetírat a dodatečně tónovat - úspora peněz a času (nabízíme možnost natónovat přímo u nás na prodejně)

Jak si vytvořit betonový efekt na stěně? Podívejte se na video návod:

 

03.09.2020

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies