Přípravky proti havěti a hmyzu

Přípravky proti havěti a hmyzu

Chystáte se do přírody a nechcete bojovat s nepříjemnostmi jako jsou komáři, klíšťata, mravenci a další dotěrný hmyz? Přijďte si vybrat z řady přípravků!

Sortiment přípravků na boj proti otravnému hmyzu a jiným škůdcům je opravdu bohatý. Z řady vybíráme několik novinek.

Například BROS hasičák na vosy a sršně. Obsahuje aerosol k hubení vos, sršní a jejich hnízd. Díky speciálnímu uzávěru můžete bezpečně sprejovat ze vzdálenosti až 5m.

Přípravky léto škůdci a hmyz

V poslední době se velkému zájmu těší také značka Predátor, která se specializuje na program s nejvyšší kvalitou proti dotěrnému a nebezpečnému hmyzu. Oblíbená u našich zákazníků je nová generace 3D ochrany. Prostorový a plošný širocespektrální insekticid s repelentním účinkem proti komárům, klíšťatům, muchničkám, mouchám, čmelíkům, potemníkům, molům, mravencům, štěnicím a dalšímu dotěrnému hmyzu. Aplikujte plošně na porézní materiál, kde se pohybujete (stěny, moskytiéry, markýzy, stany, spacáky). Samovolným odpařováním se vytvoří neprostupná, neviditelná moskytiéra, která Vás bezpečně ochrání před komáry. Přípravek je určený k ošetření venkovních prostor.

Pokud hledáte sortiment přímo na určitý druh, zastavte se u nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat z široké škály přípravků.

08.07.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

FEST-B za akční cenu!

Za akční cenu nyní u nás zakoupíte ryze syntetickou antikorozní jednovrstvou nátěrovou hmotu na železo FEST-B, která je vyrobená podle českého patentu.

Více

Aktuální leták 27

Ceramic

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku