REMAL VINYL COLOR MAT

REMAL VINYL COLOR MAT

Exkluzivní novinkou pro rok 2016 je zcela nový produkt REMAL VINYL COLOR MAT - prémiový malířský nátěr. Je unikátní nejen svými vlastnostmi, ale i designem. Je součástí portfolia malířských barev značky REMAL.

REMAL VINYL COLOR MAT – prémiový malířský nátěr s vlastnostmi, které pomáhají udržet interiér i za denního provozu čistý. Nátěr má sametově matný vzhled, výbornou krycí schopnost a vysokou vydatnost (až 39 m2 z balení 3,2 kg v jedné vrstvě). Vyznačuje se rovněž vysokou otěruvzdorností, přičemž povrch je šetrně omyvatelný.
Nátěr je určen k malování stěn i stropů replica uhren v interiéru, na štukové, sádrokartonové a jiné podklady. Výrobek je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý, je vhodný k použití i do dětských pokojů.
Řada nabízí 20 prémiových barevných odstínů. Barevná paleta je navržena tak, aby se jednotlivé barevné odstíny daly mezi sebou navzájem kombinovat a poskytly tak zákazníkovi možnost jedinečného barevného řešení interiéru dle jeho vlastního vkusu a barevných preferencí.
Pro inspiraci zákazníků připravila společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. katalog barevných kombinací a praktických rad pro řešení designu interiéru.
Malířský nátěr je dodáván v balení 3,2 kg, přičemž všechny odstíny jsou nabízeny i v praktickém mini balení 0,25 kg. Tato obalová varianta je zejména určena pro testování odstínu v reálném prostředí vlastního interiéru či k dekorování stěn barevnými vzory.
Novinka letošní sezóny je dostupná v naší prodejně!

 

04.07.2016

 

ARCHIV AKTUALIT

Novinka - HET Brillant Metallico

Představujeme Vám novou interiérovou dekorační disperzní barvu s metalickým efektem HET Brillant Metallico.

Více

Aktuální leták 18

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku