Rodicum Extra a Rodicum Alpha, hubíme havěť

Rodicum Extra a Rodicum Alpha, hubíme havěť

Představujeme Vám velmi účinné přípravky k hubení potkanů, hrabošů, myší a další nepříjemné havěti. Tyto přípravky obsahují nejrychleji účinkující látku!

Rodicum Extra - Potkani a hraboši

Rodicum Extra - slouží zejména k hubení potkanů a hrabošů v přilehlém okolí domu. Obsahuje novou moderní účinnou látku, která slouží k účinnému hubení hlodavců. Její účinek je patrný v řádu 4 - 10 dnů. Toto složení látek nebylo doposud v české ani slovenské republice využíváno, je v souladu s nařízeními obou států i Evropské unie. Představuje kompletní hotovou nástrahu připravenou k okamžitému použití ve formě pasty (není nutné nikde nic míchat). Používání je v domácím prostředí naprosto bezpečné – nemusíte mít strach, že by přípravek mohl polknout domácí mazlíček nebo dítě. Přípravek obsahuje látku Bitrex, která je velmi hořká a ani snaha o její cílené pozření není možná. Děti i mazlíčci jsou proto v naprostém bezpečí. Přípravek obsahuje jednak účinnou látku a také atraktant, který je lákavý pro hlodavce a svou chutí i vůní je pro tyto domácí škůdce velmi lákavý. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí. 

 • 100 % účinnost potvrzená laboratorními testy.
 • Vysoká účinnost díky účinné látce, proti níž jsou hlodavci odolní.
 • Unikátní složení nástrahy, účinně přiláká a zahubí všechny jedince.
 • Hořká chuť chrání děti a domácí zvířata proti náhodné konzumaci.
 • Nástraha je odolná proti vlhkosti.
 • Zlikviduje celé hnízdo.

 Rodicum Alpha a Extra

Rodicum Alpha - Myši

Rodicum Alpha - slouží především k hubení myší v interiérech domácností – obytných místnostech, včetně kuchyní, sklepů nebo v garáži. Účinný a bezpečný rodenticidní prostředek na hubení myší v domácnostech. Ideální na ochranu domácnosti proti hlodavcům v podzimních i zimních měsících, působí i při teplotách nižších, než je 21°C. Přípravek obsahuje novou moderní účinnou látku, která slouží k hubení hlodavců v domácím prostředí. Toto složení látek nebylo doposud v české ani slovenské republice využíváno. Složení přípravku je v souladu s nařízeními obou států i Evropské unie. Přípravek představuje kompletní hotovou nástrahu připravenou k okamžitému použití (není nutné nikde nic míchat). Používání je v domácím prostředí naprosto bezpečné – nemusíte mít strach, že by přípravek mohl polknout domácí mazlíček nebo dítě. Přípravek obsahuje látku Bitrex, která je velmi hořká a ani snaha o její cílené pozření není možná. Děti i mazlíčci jsou proto v naprostém bezpečí. Přípravek obsahuje jednak účinnou látku a také atraktant, který je lákavý pro hlodavce a svou chutí i vůní je pro tyto domácí škůdce velmi lákavý. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí. Jedno balení dokáže zlikvidovat až 50 myší. 

 • 100 % účinnost ověřená laboratorními testy.
 • Pohodlné použití. 
 • Pevný uzávěr zamezuje náhodnému otevření/přístupu dětí a domácích zvířat.
 • Bez přímého kontaktu s nástrahou.
 • Rychlý účinek.
 • Nástraha ve formě pasty je vhodná do suchých i vlhkých místností.
 • Jedna stanička zlikviduje až 50 myší.

V naší prodejně najdete i řadu dalších přípravků, přijďte si vybrat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem!

 

02.03.2023

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku