https://www.traditionrolex.com/45

S dekoračním sprejem DUPLI-COLOR Vintage dokážete divy! - Barvy Jablonec
 
 

S dekoračním sprejem DUPLI-COLOR Vintage dokážete divy!

S dekoračním sprejem DUPLI-COLOR Vintage dokážete divy!

Dejte svému nábytku či dekoracím nový vzhled. Budete překvapeni, jakých výsledků pomocí tohoto spreje s jednoduchou aplikací dosáhnete!

DUPLI-COLOR Vintage Sprej je křídový efektní sprej určený k dekoraci. Dosáhnete s ním matnou povrchovou úpravu. V oblastech dekorace, nábytku, designu, restaurování nebo tam, kde je bydlení spojeno s orientací na tzv. "starodávný" styl. Ať už jsou vitríny, truhly, rámy obrazů, stoly, dekorativní předměty, kufry nebo kazety - všechny tyto předměty jsou vhodné úpravu na tzv. staromódní vzhled.

Sprej je vhodný na dětské hračky - splňuje normu DIN 71-3, vhodný k použití i na polystyren, je ekologicky šetrný, s nízkým obsahem rozpouštědel. Je vhodný pro interiér i exteriér, při aplikaci tvoří cosplay pouze malou rozprašnou mlhu. Závady vzniklé při nástřiku mohou být opraveny během 10 minut po aplikaci. Během této doby se "čerstvá" barva může vypláchnout vodou a mýdlem. Nestříkejte na syntetické barvy!

DUPLI COLOR Vintage barevné odstíny

Jak na to?

MOTIP DUPLI spreje jsou vždy připraveny ke stříkání. Nepotřebujete žádné ředidla, čističe, štětec, nebo míchátka k dosažení požadovaného výsledku.


1. Přineste sprej do pokojové teploty - Sprej by neměl být studený 20° C je ideální teplota.

2. Protřepání - Protřepejte sprej důkladně po dobu mi. 2 minut až uslyšíte zřetelně kuličky uvnitř spreje. Tento krok je velmi důležitý, aby se pigmenty důkladně smíchaly s ostatními přísadami. Je to jediný způsob, jak zaručit správný odstín a kvalitu spreje.

3. Příprava lakování - Pokud je to možné stříkejte venku, nebo v dobře větrané místnosti (sklep, dílna nebo garáž). Uvnitř nezapomeňte zakrýt okolí a chránit jej před postříkáním sprejem. Zamaskujte všechny oblasti, které nechcete lakovat. důležité je i dobré osvětlení, abyste viděli, jestli máte nástřik rovnoměrně po celé ploše.

4. Stříkání - Nikdy nestříkejte rovnou na lakovaný objekt. Sprej nejdříve vyzkoušejte na kousku papíru, kartonu apod. Ujistěte se, že máte sprej ve správné vzdálenosti 25 - 30 cm. Různé objekty vyžadují různé stříkací techniky. Začněte v blízkosti objektu, ale ne přímo na něm. Stiskněte trysku spreje až na doraz. Sprej přesouvejte pomalu a rovnoměrně sem a tam, při změně směru se pohybuje kolem objektu. To usnadňuje správné dávkování barvy na povrch lakovaného předmětu a zamezí tak případným poteklinám.

Nesnažte se docílit dokonale hladký povrch hned při prvním vrstvě. První vrstvu berte jako kontrolní nástřik na kterém budete poté stavět další, druhou, případně třetí vrstvu. Nechejte důkladně proschnout a mezi jednotlivými vrstvami ponechejte 1 nebo 2 minuty. Další případné nátěry jsou možné až po důkladném proschnutí (24 hodin), jinak hrozí nebezpečí zvednutí.

Pokud budete věnovat pozornost pokynům uvedených na obalu, výsledek by měl být dokonalý.

 

06.02.2019

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies