https://www.traditionrolex.com/45

Slevový kupon HET pro Vás - Barvy Jablonec
 
 

Slevový kupon HET pro Vás

Slevový kupon HET pro Vás

Naše prodejna je oficiálním partnerem společnosti HET a proto v ní můžete využít až do 30. června 2018 slevový kupón na všechny výrobky této společnosti.

Slevový kupón naleznete v inzerci denního tisku, v newsletterech rozesílaných e-mailem, v klubových časopisech jednotlivých týmů v každém kole HET ligy nebo si ho vytiskněte ZDE. Můžete jej uplatnit při nákupu v naší prodejně na jakéhokoliv zboží značky HET - interiérových a fasádních barev, omítkovin, barev na dřevo a kov, lazur atd. 

HET partner

NA JAKÝ SORTIMENT SE SLEVA VZTAHUJE?

Sleva ve výši minimálne 7 % ze základních cen příslušného maloobchodu se vztahuje na nákup jakéhokoliv zboží značky HET, např. interiérových a fasádních barev, tenkovrstvých omítkovin, tónovacích barev, penetrací, lazur na dřevo, barev na dřevo a kov atd. Slevy nelze sčítat a nevztahují se na akční nebo jinak zlevněné zboží. Platnost slevových kupónů je do 30.6.2018.

PŘED ZAPLACENÍM POŽÁDEJ O SLEVU

O přiznání slevy požádejte před zaplacením vašeho nákupu. Prodejce vám slevu poskytne na základě předložení slevového kupónu. Slevy nelze sčítat a breitling replica deutschland nevztahují se na akční nebo jinak zlevněné zboží. Platnost slevového kupónu je do 30.6.2018.

17.05.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

22.4.2024 Vás zveme na Prezentační den dodavatelů !!!

Na pondělí 22. dubna jsme pro Vás přichystali v areálu naší prodejny prezentační den dodavatelů. Zastavte se nejen pro celkovou slevu 10% na Váš nákup!

Více

Aktuální leták 9

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies