Slevový kupon HET pro Vás

Slevový kupon HET pro Vás

Naše prodejna je oficiálním partnerem společnosti HET a proto v ní můžete využít až do 30. června 2018 slevový kupón na všechny výrobky této společnosti.

Slevový kupón naleznete v inzerci denního tisku, v newsletterech rozesílaných e-mailem, v klubových časopisech jednotlivých týmů v každém kole HET ligy nebo si ho vytiskněte ZDE. Můžete jej uplatnit při nákupu v naší prodejně na jakéhokoliv zboží značky HET - interiérových a fasádních barev, omítkovin, barev na dřevo a kov, lazur atd. 

HET partner

NA JAKÝ SORTIMENT SE SLEVA VZTAHUJE?

Sleva ve výši minimálne 7 % ze základních cen příslušného maloobchodu se vztahuje na nákup jakéhokoliv zboží značky HET, např. interiérových a fasádních barev, tenkovrstvých omítkovin, tónovacích barev, penetrací, lazur na dřevo, barev na dřevo a kov atd. Slevy nelze sčítat a nevztahují se na akční nebo jinak zlevněné zboží. Platnost slevových kupónů je do 30.6.2018.

PŘED ZAPLACENÍM POŽÁDEJ O SLEVU

O přiznání slevy požádejte před zaplacením vašeho nákupu. Prodejce vám slevu poskytne na základě předložení slevového kupónu. Slevy nelze sčítat a breitling replica deutschland nevztahují se na akční nebo jinak zlevněné zboží. Platnost slevového kupónu je do 30.6.2018.

17.05.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

Novinka - HET Brillant Metallico

Představujeme Vám novou interiérovou dekorační disperzní barvu s metalickým efektem HET Brillant Metallico.

Více

Aktuální leták 18

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku