https://www.traditionrolex.com/45

SOUTĚŽ: Ukažte vaše výtvory! - Barvy Jablonec
 
 

SOUTĚŽ: Ukažte vaše výtvory!

SOUTĚŽ: Ukažte vaše výtvory!

Ukaž tvůj výtvor z barev a laků u nás zakoupených a vyhraj!

Že jste opravdu šikovní víme z komunikace na prodejně. Množí se nám tu fotografie vašich výtvorů a tak jsme se rozhodli uspořádat v nich soutěž.

Přidejte na facebookový profil naší prodejny pod tento příspěvek Vaší fotografii s jakýmkoliv výtvorem z barev a laků u nás zakoupených a vyhrajte!

Hrajeme o elektrický vysavač na okna Vileda Windomatic Power a dárkové poukazy do naší prodejny! Soutěž končí 30.června 2019 costume cosplay pas cher  a už teď se těšíme na Vaše fotečky!  

Soutěž ceny ukaž tvůj výtvor!   

Ti z Vás, kteří nemají Facebook, mohou vaše soutěžní fotografie zaslat na náš email marketing@barvy-jablonec.cz .Výherce soutěže oznámíme na začátku července!

10.05.2019

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies