Soutěž s Evou Puskarčíkovou!

Soutěž s Evou Puskarčíkovou!

Spolu s jabloneckou sportovkyní a biatlonistkou Evou Puskarčíkovou jsme pro Vás připravili tipující soutěž.

Český tým bude od 4. do 20. února 2022 bojovat o cenné kovy v daleké Asii! Držte palce 114 českým sportovcům a zapojte se s námi a Evou Puskarčíkovou do soutěže o Raškovku české biatlonistky!

Soutěžní otázka zní: Kolik medailí získají čeští sportovci v Číně?

Soutěž probíhá na našich sociálních sítích Facebooku a Instagramu. Váš tip na počet medailí stačí napsat pod soutěžní příspěvek na kterékoliv z uvedených sociálních sítí a rázem jste ve hře.

Tipovat můžete až do 13. února 2022. Tři správně tipující získají čepice Raškovky a podepsané pohledy českými biatlonisty přímo z dějiště největší sportovní události tohoto roku! V případě více správných tipů rozhodne o výhercích los.

Raškovka je čepice inspirovaná slavným československým skokanem na lyžích Jiřím Raškou, který na zimních olympijských hrách v roce 1968 jako první Čechoslovák získal zlatou medaili ze zimních her. Společnosti Alpine Pro poprvé kulich s bambulí představila pro olympioniky na zimních hrách v roce 2018 jako padesáté výroční. Na letošních únorových hrách v Pekingu budou čeští sportovci nosit nový model, který je zároveň cenou od biatlonistky Evy Puskarčíkové v naší soutěži.  

Češi do toho!

02.02.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

Bojujete s plísněmi? Máme řešení - Eternal In Thermo

Také bojujete s plísněmi? Všichni víme, že jejich příčina je vlhkost. Nabízíme i námi vyzkoušené řešení, které opravdu funguje! Eternal IN Thermo, balení za 779,- Kč.

Více

Aktuální leták 47

Newsletter

Autolaky

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku