https://www.traditionrolex.com/45

Uklízíme před zimou - Barvy Jablonec
 
 

Uklízíme před zimou

Také se chystáte na větší úklid před příchodem zimy? Využijte akčních cen a vybavte se nejrůznějšími úklidovými a čistícími přípravky.

Po celý listopad u nás zakoupíte řadu kvalitních a odzkoušených výrobků, které vás nezklamou. Už jste zkusili například čistič NANO Cleaner vyvinutý za pomocí nanotechnologie, který vytváří na povrchu ochrannou vrstvu?

Novinkou v našem sortimentu je také revoluční mop SPONTEX Aqua Revolution Systém, jehož dvoukbelíkový systém odděluje čistou a špinavou vodu!

Za zvýhodněnou cenu nyní máme také sety perfektních HG čističů na čištění krbů a kamen ke kterému dostanete ZDARMA hygienický gel na toalety. Další čističe, osvěžovače a úklidové sady najdete buď replique montre france v našem listopadovém akčním letáku, nebo přímo na prodejně.  

Uklízíme před zimou

 

 

25.10.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies