Imitace povrchů

San Marco imitace povrchůMezi novodobé novinky patří materiály a techniky imitující různé povrchy, hlavním zástupcem jsou výrobky společnosti San Marco s.r.o.

Přijďte si k nám vybrat váš nový jedinečný a osobitý styl dekorativního povrchu stěn.

Vzhled pohledového betonu

Imitace betonuNe vždy lze na povrchy v interiéru použít originální beton. Pokud tedy požadujete ve stávajícím interiéru betonovou stěnu, můžete místo složitých a náročných stavebních úprav takzvanou betonovou cementovou stěrku napodobující vzhled pohledového betonu.

Tato betonová stěrka je oproti klasické metodě aplikačně daleko méně časově i finančně náročná. Na trhu je v současnosti nepřeberné množství takovýchto výrobků, každý z nich má svou charakteristickou podobu, která většinou odpovídá skutečnému a surovému betonu, tak jak ho známe ze svého okolí. Aplikace je opravdu jednoduchá a zvládne jí každý, mrkněte na naše krátké video, kdo by chtěl vědět více, rádi mu poradíme a ukážeme přímo na prodejně.

Imitace koroze železa (rzi)

Imitace rziDalší velice oblíbenou imitací je napodobení povrchu zoxidovaného působením atmosférických vlivů, takzvaná imitace rzi. Při ní je třeba vyhotovit podkladový tmel, který vytváří textury s výrazným estetickým účinkem, a díky závěrečnému patinovacímu nátěru se zvláštními chromatickými odstíny se docílí reálného vzhledu zkorodovaného železitého povrchu.

Jeho aplikace je snadná na stěny i zařízení interiéru. Má realistické chromatické odstíny a hladké nebo strukturální efekty. Tato imitace je zároveň vysoce odolná, omyvatelná a šetrná k životnímu prostředí.

Imitace kovového povrchu

Imitace kovuHojně používaná imitace využívá nátěr či stěrku s metalickým kovovým efektem. Povrch může být hrubý, plasticky členitý či hladký. V dopadajícím světle získá povrch zářivý kovový odlesk. Jde o velmi efektní povrch s nádechem luxusu.

Snadno se aplikuje na střeny i zařízení v interiéru, vytvoříte tak velmi realistické chromatické odstíny, hladké nebo strukturální efekty. Nátěr je vysoce odolný, omyvatelný a zároveň opět šetrný k životnímu prostředí.

Imitace Travertinu

Imitace travertinuV neposlední řadě je možné imitovat i různé přírodní materiály jako například travertin. S použitím speciální dekorativní omítky na minerální bázi lze při správné aplikaci zručného dekoratéra dosáhnout efektu velmi podobného tradičnímu travertinu. Povrch je charakteristický plastickým vzhledem s barevnými efekty.

Vytvoříte tak nádherné efekty přírodního kamene travertinu, jehož předností je vynikající odolnost v exteriéru, oblíbený je pro svou eleganci a přírodní vzhled.

A kdo tvrdí, že jsou stěrky San Marco určené jen na stěny? Mrkněte na další náš tip cool.

Těmito novodobými metodami dosáhnete opravdu krásné realizace a brilantního designu s jedinečnou atmosférou. Ukázky těchto malířských technik, jenž ve výsledku vytvoří originální povrchy, najdete přímo na stěnách interiéru naší prodejny.   

Fotogalerie

 
Úvod Akce Aktuality Výrobci Kontakt Autolaky a autokosmetika Drogerie, úklid Barvy, fasády, omítky Laky, lazury, oleje Míchací centrum Tapety Žebříky, štafle, schůdky Pracovní oděvy Nářadí Technika Střechy
Navštivte nás na facebooku